Opel Grandland X
1.2 Turbo Business +|Trekhaak|Clima|PDC|Camera|Carplay|
Direct kopen, basisprijs: € 13.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.950,-
LEASEPRIJS: € 229,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Grandland X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo Business +|Trekhaak|Clima|PDC|Camera|Carplay| |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 maart 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 84.898 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 229,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XS-631-Z |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Carplay
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dist.riem vervangen bij 68.103KM 18-02-2025
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor